Dofinansowanie Fotowoltaika, Pompy Ciepła i termomodernizacja

FaraDay to firma specjalizująca się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań z zakresu energii odnawialnej, w tym instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii oraz kotłów zgazowujących drewno. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości urządzenia oraz doświadczonych specjalistów z branży, którzy zadbają o fachowy montaż i serwis Twoich instalacji, tak aby zapewnić ich niezawodność i długi okres użytkowania.

Jako partner trzech programów dofinansowania – Mój Prąd, Czyste Powietrze i Moje Ciepło – oferujemy naszym klientom atrakcyjne finansowe możliwości realizacji projektów z zakresu energii odnawialnej. Dzięki temu możesz oszczędzać na rachunkach za energię i dbać o środowisko, korzystając z naszych usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i cieszenia się zyskami płynącymi z wykorzystania energii odnawialnej.

fotowoltaika w trakcie montażu
dofinansowanie mój prąd kielce

Program Mój Prąd to organizacja non-profit, która działa na rzecz promocji i rozwoju energii odnawialnej w Polsce. Program zajmuje się m.in. wsparciem finansowym dla projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii. Po więcej informacji dotyczącej otrzymania dofinansowania, skontaktuj się z nami.

program czyste powiterze kielce

Program Czyste Powietrze, to pierwszy ogólnopolski program dopłat do wymiany starych pieców oraz docieplenia domów jednorodzinnych. Celem programu jest walka ze smogiem. Po więcej informacji dotyczącej otrzymania dofinansowania, skontaktuj się z nami.

program moje ciepło kielce

„Moje Ciepło” to program oferowany przez firmę, który zapewnia kompleksową obsługę w dziedzinie ogrzewania.  Program umożliwia korzystanie z licznych promocji i rabatów na produkty oraz usługi związane z ogrzewaniem. Po więcej informacji dotyczącej otrzymania dofinansowania, skontaktuj się z nami.

dofinansowanie w ramach Unii

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!